Rodzaje pożyczek gotówkowych

Rodzaje pożyczek gotówkowych

Pożyczki gotówkowe to produkt w tej chwili najbardziej popularny nie tylko wśród Polaków, ale również ludzi na całym świecie. Szybkie pożyczki czy też pożyczka od ręki – takie usługi umożliwiają zarówno instytucje bankowe jak i pozabankowe, których rok rocznie pojawia się coraz więcej.

Najważniejsze dla konsumenta to wyselekcjonowanie takiej placówki, która rzeczywiście będzie działać z korzyścią dla niego. Wśród tak ogromnej ilości instytucji finansowych na najwyższym poziomie popularności w Polsce znajduje się Provident Polska – placówka jakiej zaufało już ponad 3,5 miliona Polaków.

Dlaczego Provident?

Rodzaje pożyczek gotówkowychProvident to firma z misją, dla której najważniejsze wartości to szacunek, odpowiedzialność i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom konsumenta. Jednak najważniejsza zasada jaka przyświeca całej placówce to repsonsible lending czyli odpowiedzialne pożyczanie. To jeden z najważniejszych filarów strategii biznesowej na jakiej opiera się działanie całej placówki. Oznacza to, że firma czuje się odpowiedzialna i ponosi odpowiedzialność za to komu i na jakich warunkach udziela pożyczki gotówkowej. To odpowiedzialny pożyczkodawca, który szybko podejmuje decyzje pożyczkowe, ale dokonuje również oceny ryzyka kredytowego.

Oznacza to, iż w pierwszej kolejności weryfikowana jest przeszłość klienta i sprawdzane są jego możliwości finansowe. Pod tym kątem dostosowywana jest wielkość pożyczki – naczelną zasadą jest przydzielenie takiej pożyczki i określenie takich zasad, aby spłata była możliwa, nie sprawiała klientowi problemu i nie nadwerężała jego budżetu.

Możliwe pożyczki gotówkowe to:

  • Pożyczka z tygodniową ratą
  • Pożyczka z miesięczną ratą
  • Pożyczka konsolidacyjna
  • Pożyczka dla firm
  • Premia Plus dla stałych klientów

Należy pamiętać, że Provident Polska to nie porównywarka – firma oferuje swój własny produkt. Nie należy mylić go również z chwilówkami. Provident to jasne zasady, które można sprawdzić na stronie internetowej korzystając z kalkulatora pożyczkowego.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *