Pożyczka gotówkowa na samochód

Pożyczka gotówkowa na samochód

Decydując się na zakup samochodu osobowego często zastanawiamy się nad różnorodnymi możliwościami sfinansowania naszego zakupu. W kręgu największego zainteresowania pozostają instytucje bankowe oraz pozostałe placówki finansowe. Jedne i drugie posiadają zbliżoną ofertę kredytową, aczkolwiek różnią się wysokościami stosowanych stóp procentowych swoich pożyczek.

Pożyczka gotówkowa na samochódPożyczka na samochód stanowi bowiem najczęściej wybieraną formę finansowania danej inwestycji. Stosunkowo wysokie stopy procentowe nie zniechęcają potencjalnych klientów, gdyż niejednokrotnie nie mają oni innego wyjścia z danej sytuacji. W bankach dokonywana jest weryfikacja historii kredytowej i to warunkuje możliwość przyznania wsparcia finansowego.

Wiele osób zatem zdaje sobie sprawę z niekorzystnych zapisów w historii. Muszą zatem korzystać z innych form pozyskania środków finansowych. Na takich klientach zarabiają właśnie alternatywne instytucje udzielające kredytów. Ich oferta zatem może zawierać zdecydowanie wyższe stopy procentowe, aniżeli tradycyjne propozycje bankowe.

Jakie placówki pozabankowe brać pod uwagę, aby nie popełnić błędu? Jak nie popaść w machinę długów? To wbrew pozorom bardzo proste – wystarczy przeanalizować ofertę interesujących nas placówek i porozmawiać z konsultantami bądź po prostu skorzystać z opinii innych klientów. Na tej podstawie można wyselekcjonować kilka najbardziej interesujących i godnych zaufania placówek.

Zgodnie z powszechnymi danymi, liderem na rynku pożyczek gotówkowych jest w tej chwili Provident. Firma oferuje pożyczki do maksymalnie 15 tysięcy złotych na bardzo dogodnych warunkach. Pożyczki przyznawane są szybko i na dowolny cel, a więc i zakup samochodu jest w tym wypadku możliwy – oczywiście w grę wchodzi jedynie samochód używany, jednak za taką kwotę można znaleźć już całkiem przyzwoity model. Raty można spłacać co miesiąc bądź co tydzień, w zależności od potrzeb i możliwości, a okres spłacania może zostać rozłożony na wiele miesięcy – od 30 to 90 tygodni.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *