Pieniądze na dowolny cel

Pieniądze na dowolny cel

Potrzebujesz pieniędzy na dowolny cel? Chcesz spełnić marzenie bądź pojawiła się nagła sytuacja życiowa wymagająca zainwestowania gotówki w kwocie do 15 tysięcy złotych? Jeśli zastanawiasz się czy udać się do banku bądź instytucji pozabankowej, z całą pewnością możesz wybrać obie, ale warunkiem jest dokładne przeanalizowanie oferty.

Banki naliczają zazwyczaj bardzo wysokie oprocentowanie takich pożyczek, podczas gdy w instytucjach pozabankowych można znaleźć prawdziwe „perełki”.

Pieniądze na dowolny celPieniądze na dowolny cel oferuje wiele placówek, jednak jak wskazują dane, Polacy w szczególności ufają kilku firmom, a wśród nich liderem jest jedna. Na najwyższym poziomie popularności znajduje się firma Provident, która zyskała zaufanie ponad 3,5 miliona konsumentów. Powodem takiego stanu rzeczy jest przede wszystkim charakteryzujące firmę odpowiednie podejście do klienta, wychodzenie naprzeciw jego potrzebom i przejrzyste oraz naprawdę dogodne warunki spłaty pożyczki.

Firmy takie jak Provident kierują się konkretnymi standardami ora zasadami w trakcie udzielania pożyczek:

  • Pożyczki możliwe do zaciągnięcia na okres od 30 do 90 tygodni
  • Proste i jasne zasady, przejrzysta umowa
  • Brak ukrytych kosztów oraz kosztów dodatkowych
  • Brak karnych odsetek (w ramach pakietu elastycznego)
  • Indywidualne podejście do klienta
  • Dział obsługi do dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę

Średnia wysokość udzielanej pożyczki to 1500 złotych, jednak maksymalnie konsument może uzyskać pożyczkę w wysokości nawet 15 tysięcy złotych. O pożyczkę może starać się zarówno klient indywidualny jak i osoba prowadząca działalność, a spłata może następować w dogodnych ratach, miesięcznych bądź tygodniowych. Istnieje również możliwość zaciągnięcia pożyczki konsolidacyjnej pozwalającej na przyjemne i bezstresowe spłacanie pożyczek zaciągniętych w innych instytucjach.

Jeśli interesuje nas pożyczkodawca bezpieczny i dbający o nasze interesy, któremu nie będzie zależało aby wplątać nas w spiralę długów, zawsze należy brać pod uwagę opinie dotychczasowych klientów.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *